Novinky

Město Louny získalo nového obvodního lékaře

Město Louny vyhlásilo v měsíci červnu finanční pobídku pro nové praktické lékaře a pediatry ve výši 250 tisíc korun pro nově otevřenou ordinaci. Na výzvu radnice reagovala společnost DK praktický lékař s.r.o. a od pondělí 19. září bude možná předregistrace pacientů přes emailovou adresu praktickylekar.louny@dklinika.cz a na telefonu 601 506 285. Ordinace nového praktického lékaře se bude nacházet v 2. patře lounské polikliniky.

“Úroveň zdravotní péče byla priorita celé koalice. Aktivní přístup k otázce zdravotnictví se nám během volebního období opakovaně vyplatil, podařilo se nám v Lounech udržet lékařskou pohotovost a díky aktivitě radnice jsme nyní přilákali nového praktického lékaře,” uvedl po podpisu smlouvy starosta města Mgr. Pavel Janda a doplnil, “věřím, že v tom budou Louny dál pokračovat a podobně úspěšně přilákáme i lékaře pro děti a dorost a potřebné specialisty.”


Jednatel spolešnosti DK praktický lékař s.r.o Jan Ponec a starosta Pavel Janda při podpisu veřejnoprávní smlouvy

„V Lounech působíme několik let, máme zde ordinace neurologie a psychiatrie, provozujeme lékárnu na poliklinice a zajišťujeme komplexní zdravotní služby pro domovy seniorů a seniory v regionu,” představil činnost Distribuované kliniky v Lounech jednatel společnosti PharmDr. Jan Ponec a dodal, “k rozšíření poskytované péče o ordinaci praktického lékaře nás motivoval i aktivní přístup lounské radnice.“

<< Zpět na předchozí stránku